סלע בינוי, מקבוצת אמנון סלע בע״מ, נוסדה בשנת 2002 ומשמשת כזרוע הנדל"ן
של הקבוצה. החברה עוסקת בייזום ובנייה של פרויקטים למגורים, מסחר ומשרדים בארץ ובחו״ל, ומתמחה בזיהוי אתרי בנייה פוטנציאליים, יישום שיטות בנייה מתקדמות ושמירה על ערכי איכות ומצוינות.
כחלק מקבוצת אמנון סלע, נהנית סלע בינוי מגב כלכלי איתן, וכפועל יוצא, נהנים מכך גם לקוחותיה. במרוצת השנים צברה החברה הון עצמי ומוניטין רב, המאפשרים לה ליזום ולבנות פרויקטים עתירי מימון, בהיקפים של מיליארדי שקלים. נכון לשנת 2020 , יזמה החברה ובנתה אלפי יחידות דיור ולמעלה מ 350- אלף מטר של שטחי מסחר ומשרדים בפרויקטים בפריסה ארצית.
חברת הביצוע של סלע בינוי היא סלע ביצוע, העוסקת בתכנון, ניהול וביצוע פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית, נדל״ן מניב, מסחר ומשרדים. לשם כך, מעסיקה החברה צוות מיומן ומקצועי של אדריכלים, מהנדסים ומנהלי פרויקטים. בנוסף, פועלת בחברה מחלקת סלע פלוס – מחלקה מיוחדת לשירות לקוחות, המעניקה מענה מהיר ומקצועי לצרכי הדיירים, מרגע רכישת הדירה ועד למסירת החזקה בה.
בשנים האחרונות החלה החברה בפעילות ענפה של בנייה למגורים במסגרת תכנית מחיר למשתכן בערים: נהריה, קריית מוצקין, קריית ביאליק, חיפה, הרצליה, ראשל"צ, רמת גן וירושלים. לצד הניסיון העשיר שנצבר בשני העשורים האחרונים, מצליחה סלע בינוי לשמור על רוח יזמית, צעירה וחדשנית, המתורגמת לפרויקטים פורצי דרך, הזוכים להצלחה ולהוקרת תודה מצד הדיירים. 

לינק לאתר החברה

חברת איסתא נדל"ן, שהוקמה בשנת 1997 , פעילה בתחום הנדל"ן והתיירות בישראל ובעולם, ומהווה את זרוע הנדל"ן של איסתא ליינס – חברת הנסיעות הגדולה בישראל, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. לקבוצה פעילות ענפה בתחום המלונאות, והיא מחזיקה ב-12 בתי מלון (פעילים ובהקמה) בארץ ובעולם, אזורי תעשייה עתירת ידע, מרכזים לוגיסטיים, בנייני משרדים, שטחי אחסנה, מעונות סטודנטים ופרויקטים למגורים בתחום ההתחדשות העירונית ומחיר למשתכן. ההון האנושי של הקבוצה, הערכים והניסיון הרב של העומדים בראשה, כמו גם איתנותה הפיננסית, מבססים את מעמדה של חברת איסתא נדל"ן כחברת נדל"ן יציבה ומשמעותית בשוק הנדל"ן בישראל. בין השאר, שותפה החברה, יחד עם חברת סלע בינוי והשקעות, להקמת פרויקט הדרים בשכונת גליל ים הרצליה, פרויקט רמת אפעל החדשה ופרויקט TOO TOWERS בשכונת הנרקיסים בראשל״צ. בנוסף, מעורבת החברה בכ-15 פרויקטים שונים של תמ"א 38 בתל אביב, הרצליה, רמת גן ובת ים.

הדרים, גליל ים, הרצליה. 260 יח"ד

רמת אפעל החדשה, רמת גן. 397 יח"ד

מגדלי הקונסוליה, ארנונה ירושלים. 301 יח"ד

TOO TOWERS, ראשון לציון. 192 יח"ד